تبلیغات
وبلاگ فرهنگی مذهبی عطش - پاورقی ها ی مقاله ی تراژدی حرام زادگان فی عواقب فارسی وان !
وبلاگ فرهنگی مذهبی عطش
پست الكترونیك
طراح قالب

 

وبلاگ عطش در نگاه شما چه جایگاهی دارد ؟ •


پاورقی ها

1.        حافظ

2.        به نقل از وبلاگ افسران جنگ سایبری

3.        فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور

4.        نگاهی به تهدیدهاوتبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو

5.        روبرت مرداک کیست؟ روبرت مرداک یهودی استرالیایی الاصلی است که به سلطان شیطانی رسانه ها معروف است او دارای 60 شبکه تلویزیونی به 13 زبان مختلف است که روزانه حداقل 300 میلیون مخاطب را به خود جلب می کند. همینطور مسئولیت 100 روزنامه و مجله معتبر همچون دیلی تلگراف، وال استریت ژورنال، تایمز، ساندی تایمز، نیویورک پست و نیز شبکه های خبری معروفی همچون فاکس، فاکس نیوز و اسکای نیوز و سایت هایی همچون "مای اسپیس" بر عهده این فرد است. (فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور)

6.        ( به نقل از ویکی پدیا )

7.        مجموعه رسانه ای استار صاحب بیش از 130 روزنامه در جهان است كه محتوای خیلی از آن ها با تمركز بر 3 موضوع مسائل جنسی، حوادث و ورزش به سمت ادبیات عامه پسندی كه معمولاً منتقدان رسانه ای آن را ادبیات مبتذل می نامند، سوق داده شده است. (نگاهی به تهدیدها و تبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو)

8.        دفتر مرکزی این شبکه در هنگ کنگ قرار دارد و توسط کمپانی معروف استار متعلق به نیوز کورپریشین واقع در نیویورک و با همکاری شرکت افغانی موبی متعلق به خانواده محسنی اداره می شود. (فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور)

9.        مقر شبكه فارسی 1 در هنگ كنگ قرار دارد (نگاهی به تهدیدها و تبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو)

10.     به نقل از وبلاگ افسران جنگ سایبری

11.     دفتر مرکزی این شبکه در هنگ کنگ قرار دارد و توسط کمپانی معروف استار متعلق به نیوز کورپریشین واقع در نیویورک و با همکاری شرکت افغانی موبی متعلق به خانواده محسنی اداره می شود. (فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور)

12.     انواع ادبی ، دکتر سیروس شمیسا ، صفحه ی 144

13.     زنان ایرانی ویکتوریا را قهرمانی می دانند که به دنبال عشقش می رود. آنها سعی می کنند مانند او لباس بپوشند، مانند او راه روند و مانند او زندگی کنند. الگوی آنها زنی است که به همسر خود خیانت کرده و فرزندانش انجام رابطه نامشروع را مانند نوشیدن چای در یک شب سرد زمستانی می دانند. (فارسی 1 را بهتر بشناسیم – امیر علی تفرشی)

14.     بنا به گفته خود فارسی۱ از پخش قسمت‏هایی به گفته آنان، غیرقابل قبول، بیشرمانه، ناپسند و یا توهین آمیز به نظر میرسد، ممکن است سانسور شود؛ اما اکثر بخشهای سریال بدون تغییر باقی خواهند ماند و داستان‌ها درست بر اساس سریال اصلی خواهدبود. (به نقل از ویکی پدیا )

15.     حذف صحنه حضور یك زن و مرد در رختخواب چه مشكلی را حل می كرد وقتی در همه برنامه ها پوشش بازیگران، دیالوگ ها و روح حاكم بر داستان بهمراتب زهرآلودهتر از همان صحنه كذایی بود؟ (به نقل از وبلاگ افسران جنگ سایبری)

16.     فارسی 1 را بهتر بشناسیم – امیر علی تفرشی

17.     این شبکه برای اینکه بتواند جمع خانواده های ایرانی را جلوی رسانه اش نگه دارد از تبریک گفتن عید فطر و عرض تسلیت محرم ابایی ندارد حتی اگر لازم ببیند صحنه هایی از سریال هایش را سانسور می کند. این سانسورهای حداقلی شامل نوع لباس، پوشش، مفاهیم و موضوعات و دیالوگ های سریال نمی شود بلکه فقط صحنه های برهنه بازیگران را هدف قرار داده؛ بهتر است بگوییم مخاطب را تا لب جوی می برد و تشنه بر می گرداند. (فارسی 1 را بهتر بشناسیم – امیر علی تفرشی)

18.     نگاهی به تهدیدها و تبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو

19.     کارشناسان به طور عمده سه وظیفه برای رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های تصویری، تعریف کرده‌اند:1- سرگرم کننده  2- آموزش دهنده  3- ارتقا دهنده فرهنگ  («فارسی یک»ها، منفذ یا معضل! احمدرضا فرخی)

20.     حالا فارسیوان تقریبا از مشكل ارسال پارازیت عبور كرده، كاری كه بی بی سی فارسی هنوز از پسش برنیامده.  (به نقل از وبلاگ افسران جنگ سایبری)

21.     به نقل از مقاله ای در سایت تابناک

22.     اکنون باید پذیرفت که با وجود استعداد های فراوان بالقوه در میان جامعه ی جوان و نوجوان ایرانی ، به هر حال دشمنانی سودجو وجود دارند که همواره درپی استفاده یا حتی سوء استفاده از این منبع استعداد به نفع کشور یا حزب یا شخص خود هستند .

23.     فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور

24.     فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی – رضا سیف پور

25.     به نقل از وبلاگ افسران جنگ سایبری

26.     البته این گونه شک و تردید ها مخصوص افرادی است که اسلام را فقط به ارث برده اند و بر طریق اجداد خود مسلمان و شیعه هستند و الا کسانی که با تحقیق اسلام موروثی را  به اسلام حقیقی و تحقیقی تبدیل کرده باشند این داستان ها و سریال ها ذره ای شک در آن ها ایجاد نخواهد کرد .

27.     متن کامل نوشته ی آقای رضا سیف پور در مقاله ی فارسی 1 و هجوم به ارزش های اخلاقی

نگاهی به این سریال ها به خوبی نشان می دهد که تمام آنها در پرداختن به موضوعات ذیل مشترکند و به نظر می رسد قرار است در فارسی 1 به هیچ موضوعی غیر از این پرداخته نشود:

- ترویج خانواده های بی سامان و لجام گسیخته در مقابل ساختار سنتی خانواده
- ترویج و عادی جلوه دادن خیانت زن به همسر و البته شوهر به زن
- بی اهمیت جلوه دادن احترام به والدین
- عادی جلوه دادن رابطه جنسی دختر و پسر قبل از ازدواج تا حد باردار شدن دختر خانواده
- هویت زدایی از مفهوم خانواده به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی مستقل و مؤثر
- عادی جلوه دادن سقط جنین برای دختران قبل از ازدواج به عنوان راه حلی طبیعی برای رفع دلهره های احتمالی در روابط جنسی دختر و پسر
- تعصب زدایی از کانون خانواده و ترویج بی تفاوتی نسبت به حریم خانواده
- ترویج مفهوم زندگی با دیگران به جای ازدواج ( جالب است بدانیم این مفهوم سالهاست در برخی تولیدات روتین تلویزیونی خودمان هم تبلیغ می شود).
- ترویج فمینیسم و کم رنگ کردن نقش مرد در جامعه در حد کسی که تنها جهت رفع نیازهای جنسی زن خلق شده است!
- مخدوش نمودن رابطه فرزندان پسر و دختر در خانواده
- افزایش تأثیر پذیری جنسی و خشونت در جوانان و نوجوانان بخصوص از طریق پخش موزیک ویدئوهای خاص
- پی ریزی و ایجاد آمادگی ذهنی تفکر شیطان پرستی در نوجوانان و جوانان

28.     این ها موضوعاتی است که خوراک خانواده های ایرانی در فارسی 1 می شود؛ عشق، خیانت، شهوت؛(فارسی 1 را بهتر بشناسیم – امیر علی تفرشی)

29.     البته گمان نشود که مفهوم مقدس عشق – چه زمینی و چه آسمانی – که یکی از اضلاع این مثلث شوم است نیز عامل تخریب جامعه می باشد بلکه عشق همراه با فارسی 1 و عشقی که مولاناها و حافظ ها و سعدی ها و مجنون ها و فرهاد ها از آن دم می زنند ما را به یاد ماه ما و ماه گردون می اندازد که تفاوتش فراتر از زمین تا آسمان است !

30.     نگاهی به تهدیدها و تبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو

31.     در اینجا منظور از خودمان کسانی هستند که حتی اعمال مباح خود را نیز برای رضای خداوند انجام می دهند و از انجام هر کار لغو بی زارند که امیدواریم خدا ما را در زمره ی این افراد پاک نهاد قرار دهد که این رستگاری بزرگی است . در حقیقت همین سخن شهید آوینی که می فرماید : هرگز جز برای خدا کاری نکن .

32.     آیه ی 55 سوره ی قصص

33.     سریالهای كره ای نقش دام را برای مخاطبان دارند تا آن ها را با این شبكه آشنا و برای دیدن این شبكه ترغیب كنند. (نگاهی به تهدیدها و تبعات فرهنگی شبكه ماهواره ای فارسی "وان "برای خانواده ایرانی- عبدالله بیچرانلو)

34.     البته فراموش نشود که یکی از دلایل موفقیت این شبکه نسبت به شبکه هایی چون mbc   پرشیا و ... ( که دارای زیرنویس فارسی هستند ) همین دوبله کردن سریال هاست .

35.     کارشناسان کیفیت دوبله این شبکه را نسبت صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ضعیف‏تر می‏دانند. (به نقل از ویکی پدیا )

اللهم عجل لولیک الفرج
بازدیدهای امروز:
بازدیدهای دیروز:
كل بازدیدها:
كل مطالب:
كل نظرات:
ایجاد صفحه: - ثانیه